Akcja pomocowa do 6 listopada!

Akcja pomocowa do 6 listopada!

Nieraz wspólnie wspieraliśmy różne inicjatywy okołocharytatywne. Zwykle takie o zasięgu krajowym i zwykle robiliśmy to przy pomocy pakietów (być może już niebawem znów sięgniemy po to narzędzie).

Tym razem jednak przychodzimy do was z prywatą, indywidualnym przypadkiem i prosimy WAS O POMOC.

O co chodzi? Szwagier prezesa ma synka. Synek nazywa się tak samo jak prezes. Synek szwagra nie urodził się w pełni zdrowy, a nawet – blisko zdrowia to od urodzenia nie przebywał.

Nie będziemy tu wrzucać michasiowych zdjęć, żeby was wruszyć czy pokazać, jak jest źle. Nie przepisujemy tu też historii medycznej Michasia, bo nie w tym rzecz, żeby was zarzucić medyczną łaciną (wszystkie szczegóły znajdziecie w zrzutce. Jest źle. Gdyby nie było, to byśmy tego wszystkiego nie pisali.

Dlatego chcemy pomóc, jak umiemy i możemy. Do 6 LISTOPADA 2022 do 23:59 cały dochód z każdej książki, która miała już swoją premierę [1] – zakupionej na wydawnictwo.artrage.pl, przeznaczamy na leczenie Michasia.

Każda z kupionych przez was książek będzie cegiełką, z której postaramy się odbudować zdrowie malucha – dlatego kupicie je w cenach okładkowych, bez promocji. Na zdrowiu nie ma co oszczędzać ;) Jeśli chcecie dołożyć więcej – również wszystkie napiwki, które możecie dorzucać przy zakupach na naszej stronie, pójdą na ten cel.

Jeśli wszystkie tytuły już macie – rozważcie dorzucenie się do zbiórki: https://zrzutka.pl/p7aee3

[1] Ośli Brzuch, Przemieszczenie, Wczoraj, Oto ciało moje, Ucieczka z Chinatown, Moi mężczyźni, Strefa Mroku, Duchy z miasteczka Demmin, Oni, Nazwij to snem, Tylko góry będą ci przyjaciółmi, Czas drogi.