ARTRAGE | CH-CH-CH-CHANGES

ARTRAGE | CH-CH-CH-CHANGES

Słuchajcie, sprawa jest. Jak wiecie ArtRage rośnie, różne gałęzie naszej działalności się rozwijają, inne trwają, knujemy też, szkicujemy tajne plany (które niedługo Wam zdradzimy) i z tego wszystkiego, po długim (uwierzcie!) namyśle – wprowadzamy pewne ZMIANY

Od października znikają regularne pakiety e-bookowe w modelu „płać, ile chcesz” i zamykamy subskrypcję e-bookową. 

Nie trwóżcie się – dostęp do Waszych kolekcji zatrzymacie co najmniej przez rok. Na razie pod tym samym adresem, w ciągu kilku miesięcy prześlemy Wam nowy! A gdy będzie zbliżał się czas, by ostatecznie je zamknąć, przypomnimy Wam o nich nie raz, żebyście na pewno nie stracili swoich e-booków. 

Od subskrybentów nie ściągamy już żadnej opłaty. Nie musicie swoich subskrypcji wyłączać, palcem nie musicie kiwnąć, wszystko wyłączymy sami :) 

11 października 🤩 odpalimy e-bookowy pakiet pożegnalny. 
[UPDATE: PAKIET JUŻ TU do 18 października
]


Co z pakietów zostaje? 

– Nieregularnie będą się pojawiać Rewersy (pakiety papierowe).
– Od czasu do czasu możecie spodziewać się charytatywnej akcji specjalnej z pakietami e-bookowymi. 
(to w przyszłym roku) 

also:

– W przyszłym (2023) roku nie będzie też na pewno Nagrody ArtRage. 


ZMIANY W PRZEDSPRZEDAŻACH 

W skrócie – nowych przedsprzedaży szukajcie na stronie wydawnictwa.


IDZIE NOWE 

Już niebawem – bo jeszcze przed końcem roku – otworzymy coś nowego! Mamy nadzieję, że ucieszy Was realizacja, tak jak nas cieszy sama perspektywa… Jeszcze nie zapeszamy, jeszcze nie odkrywamy, ale – JUŻ NIEDŁUGO! 


❗ RZECZY NAJWAŻNIEJSZE ❗

DZIĘKUJEMY, że jesteście z nami przez te wszystkie lata znajdowania sposobów na wspólne czytelnicze harce. Nie zapominamy o Was i Waszym wsparciu. Przekonacie się jeszcze nie raz. Wiedzcie, że idea dostępnej literatury i kultury nadal bije w sercu ArtRage’a i szukamy intensywnie nowych dróg na jej realizację. Jeśli tylko rzeczywistość pozwoli, nie omieszkamy znów namącić ;)  

 

Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na tej drodze. O TAJNYM PLANIE, charytatywnych akcjach, rewersach, promocjach, przedsprzedażach i nowych pomysłach, będziemy Was nadal informować na artrage'owym newsletterze (jeśli wciąż Was jakimś cudem ominął, to zawsze możecie się teraz dopisać na https://artrage.pl

Jeśli chcecie być na bieżąco z życiem naszego wydawnictwa, nowościami i promocjami – to wbijajcie na stricte wydawniczy newsletter, który znajdziecie tu,  na stronie wydawnictwa (wystarczy, że zescrollujecie na dół teraz). 


Macie pytania? Piszcie! 

artrage@artrage.pl

 

PS. Część z Was na pewno zadaje sobie pytanie, czy regularne pakiety „płać, ile chcesz” kiedyś wrócą. Nasza uczciwa odpowiedź brzmi: Być może. A być może nie. Być może w dawnej formie. A być może w zupełnie nowej. Nic tu nie przesądzamy, ale też działań w tę stronę nie planujemy w najbliższych latach. 

 

Obrazek główny: ⓒ ThoseGuys119 (CC BY 2.0)