FAQ

Jak to działa?

Przez czas trwania akcji prowadzimy swego rodzaju przedsprzedaż, zbierając fundusze na pokrycie kosztów wydania. Kupując książki w ramach akcji, otrzymujesz najniższą cenę, a książkę dostaniesz w pierwszej kolejności. O postępach procesu wydawniczego informujemy cię na biężąco. 

Przy niektórych tytułach wzięcie udziału w przedsprzedaży będzie oznaczało również otrzymanie tytułu w limitowanej, „wzbogaconej” wersji (jeśli tak będzie – informację o tym znajdziesz w opisie konkretnej akcji).

Po zakończeniu akcji oraz prac wydawniczych książka będzie dostępna w normalnej dystrybucji, już bez przedsprzedażowej zniżki.

Czy akcja może się nie powieść?

Robimy wszystko, aby się powiodła. Zakładamy też, że brakująca kwota zostanie przez nas dołożona i zwróci się przy sprzedaży w normalnej dystrybucji. Ta rozpoczyna się natomiast wtedy, gdy kończy się akcja, a książka jest już gotowa – co może zająć kilka miesięcy. Jeśli z jakiegoś powodu nie zdecydujemy się na wydanie danego tytułu (na przykład dlatego, że się jej zdecydowanie za mało) zwrócimy ci wpłacone pieniądze w ciągu 48 godzin od zamknięcia akcji.

Kiedy dostanę książkę?

Jak najszybciej będzie to możliwe. A dokładniej? To zależy. Przy niektórych tytułach proces wydawniczy możemy zacząć już na samym początku przedsprzedaży. Przy innych – będzie to moment, w którym akcja osiągnie sprzedaż pozwalającą nam na pokrycie kosztów wydania. Tłumaczenie, redakcja, korekta, projektowanie, skład, druk – na to wszystko potrzebny jest czas. Trzeba się liczyć z tym, że zajmuje to kilka miesięcy. Ile dokładnie? To zależy chociażby od grubości książki. My robimy co w naszej mocy, aby książki trafiały do Was jak najszybciej. Nie chcemy jednak robić niczego na odwal się, więc pewne rzeczy muszą potrwać.

Macie grupkę na FB? 
MAMY

Jestem tu, bo chcę włączyć powiadomienia na Insta 
To wchodzisz na Insta i wciskasz dzwoneczek ;)